Instalacje w domkach od 20 lat

Kim jesteśmy

Nasza firma powstała w 1998r  od smego początku działalności wykonujemy kompleksowo instalcje sanitarne, grzewczo-chłodzące i wentylacyjne z odzyskiem ciepła w domkach jednorodzinnych.

Przez 20 lat naszej działalności wykonaliśmy steki takich kompleksowych instalacji dla klientów indywidualnych jaki i  fimy deweloperskich. Posiadmy olbrzymie doswiadczenie i wiedzę praktyczną zdobytą na budowach, którą możemy przekazywać naszym klientom oraz doradzać w wyborze najlepszego rozwiązania instalacyjnego dla danego domku jednorodzinnego.

Gwarantujemy najlepszy dobór instalacji dla możliwości zastosowań i oczekiwań każdego klienta.                       

Oferujemy doradztwo, dobór urzadzeń, projekt, doskonałe wykonastwo oraz zapewniamy serwis gwarancyjny  instalacji i wszystkich zamontowanych urządzeń.

Instalacje wykonujemy na terenie Warszawy i calego województwa mazowieckiego oraz Trójmiasta i całego województwa pomorskiego.

Jeżeli poszukuja Państwo doświadczonej ekipy do wykonania nowoczesnych instalacji w swoim budowanym
domku zapraszamy do kontaktu z nami. Przyjedziemy na budowę i porozmawiamy o możliwościach zastosowania  różnych systemów instalacyjnych, gdzie na podstawie uzyskanych informacji,  przygotujemy najatrakcyjnieszą ofertę na instalacje w Państwa domu.

Zapraszamy do skorzystania z naszych usług instalacyjnych.